Aqualing karrier

Dolgozz egy folyamatosan növekvő, piacvezető cégnél! Az Aqualing Kft. folyamatosan keres új munkatársakat.

Jelenleg az alábbi munkakörökbe keresünk új kollégákat:

Bolti értékesítő

Ha szereted a nyári termékeket, a medencék világát, és szeretsz emberekkel foglalkozni, akkor jelentkezz szakértő eladónak Óbudai medenceáruházunkba. Mindent megtanítunk neked a medencékről, a gépészetről, a vízkezelésről, hogy felkészült szakértőként adhass tanácsot a betérő vásárlóknak. Az Aqualing 31 éve működő, stabil cég, amire hosszútávon számíthatsz.

Munkavégzés helye: Budapest, 1039 Batthyány utca 46.

Aqualing bolti értékesítő1

Főbb feladatok, munkák:

  • A szaküzlet teljeskörű menedzselése közösen a másik kollégával
  • Árukészlet elrendezése, a bolt vonzóvá tétele, a vásárlói élmény maximalizálása
  • A forgalmazott termékek ismerete, értékesítése
  • A betérő vevők, érdeklődők udvarias és szakszerű kiszolgálása
  • Bolti készlet menedzselése: ellenőrzés, árurendelés, leltár
  • Pénztárkezelés, rendeléskezelés
  • Rendezettség és tisztaság biztosítása a boltban, valamint a bolt előtt
  • Vevői reklamációk kezelése
  • Az üzlethelyiséggel kapcsolatos ügyek intézése

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Kedves, közvetlen személyiség, jó kommunikációs készség
  • Értékesítői, eladói tapasztalat
  • Árumozgatáshoz, bolt berendezéshez megfelelő, egészséges fizikai állapot
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeret
  • Műszaki beállítottság

Az állás betöltéséhez előnyt jelenthet:

  • Műszaki végzettség
  • Jogosítvány, gépkocsi vezetési gyakorlat
  • Angol vagy német nyelvtudás
  • SAP ismeret
  • Pénztárkezelési, leltározási tapasztalat

Amit kínálunk:

  • Főállású munkaviszony
  • Versenyképes alapfizetés és elérhető bónuszok
  • Gyorsan fejlődő, stabil cég, biztos háttér
  • Folyamatos szakmai képzés, értékesítési készségfejlesztés
  • Jó csapat, profi munkatársak
  • Önállóság

Jelentkezés: Fényképes önéletrajzodat titkarsag@aqualing.hu email címen várjuk

E-commerce specialist intern pozíció

  • Konkurencia figyelésben való részvétele
  • Alap szintű termékinformációk elsajátítása
  • Készletváltozások technikai adminisztrációja
  • Árellenőrzés és karbantartásban való részvétel
  • CMS tartalom szerkesztés (Wordpress és Magento)
  • Webshopok cikk karbantartás, feltöltés, aktualizálás
  • Marketplace admin felületek technikai kezelése, rendelések rögzítése
  • Webes megrendelések és elakadt rendelések kezelésében való részvétel
  • Magento és SAP rendszerek használata és a rendszerek ismeretének elmélyítése
  • Akciók technikai kivitelezése saját és egyéb értékesítési felületeken, árfigyelő oldalakon
  • A vállalkozás magyar webáruházainak menedzselésében való részvétel (Aqualing.hu és Dekortrend.hu)

  • Csapatjátékos
  • Precíz munkavégzés
  • Számítógépes ismeretek
  • Legalább középfokú végzettség

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

  • Online értékesítésében szerzett tapasztalat
  • Webshop üzemeltetésben szerzett tapasztalat
  • SAP Business One, Magento, marketplace admin felületek ismerete

  • Jó csapat
  • Diák munkaviszony
  • Versenyképes fizetés
  • Szakmai fejlődési lehetőség
  • Egy folyamatosan fejlődő cég által nyújtott stabil háttér

Aqualing Bolti értékesítő2Aqualing Bolti értékesítő3